2017’NİN GELİNLERİ: SAÇ MODELLERİ & AKSESUARLAR

Özlem Süer  Blog   2017’NİN GELİNLERİ: SAÇ MODELLERİ & AKSESUARLAR

2017’NİN GELİNLERİ: SAÇ MODELLERİ & AKSESUARLAR


2017 düğünlerinde; gelinler hangi saç modellerini ve hangi saç aksesuarlarını tercih etmeliler? Son saç trendleri neler? Hepsi ve daha fazlasının sizin için derledik…

Araştırmamız bizi çok heyecanlandırdı ve her seferinde içimizden şöyle düşündük: “Bazen, bir fotoğraf her şeyi anlatmak için yeterli olabilir!” dedik ve hangi birini sizlerle paylaşsak diye düşünürken epeyce zorlandık! Hepsi o kadar şık ki! Özellikle “Blanche de Pera 2018” koleksiyonumuzun Ufuk Altunkaş ile gerçekleştirdiğimiz çekimlerinde saç tasarımlarına dikkat çekmek istedik. Sabit Akkaya dokunuşlarının tasarımları tamamen farklı kılan saç yaratımlarının örneklerini fotoğraflardan inceleyebilirisiniz !

 

Aksesuarlarımız bir harika, görmeye pek de alışık olmadığımız ve prensesleri andıran saç modelleri; sadeliği ile göz kamaştırıyor.

 

Bu yüzden, fotoğrafların gücüyle sizleri daha fazla yormadan, “Her şeyi tek başına anlatabilen” görselleri ve 2017 düğünlerinin en gözde saç modellerini, kullanılan aksesuarlarımızla birlikte hemen paylaşıyoruz! Aksesuarlarımızda değerli inciler, yarı değerli taşlar, dünyaca ünlü atölyelerden özel kesim kristal ve cam işleme taşları, özel tezgahlarda dokunmuş dantel aplikeler kullandık.

DÜĞÜNLER VE EN GÖZDE HAIRSTYLE TRENDLER & AKSESUARLAR

2017 gelin saçı modellerinde ve düğünlerde, topuzlar popülerliğini koruyor. Çünkü topuz saç bir stil olarak gelinlerde; bir “kendini yeniden bulma” ve bir “kraliçe” etkisi yaratıyor.

Gelin Saç Modelleri ve Aksesuarları

Her yerde görmeye alışık olduğumuz, klasik topuzlardan değil; her zaman olduğu gibi yaratıcılıktan, stilden ve fark yaratan tasarımlardan (belki sanat demek daha doğru olur) bahsediyoruz.

 

Trendleri yakından incelediğimizde; tıpkı bu saç modellerinin yarattığı zenginlik ve güç etkisinde olduğu gibi; aslında gelinlerden değil de, sanki prenseslerden ve kraliçelerden bahsediyormuşuz gibi hissettik.

 

Çok çeşitli topuz saç stilleri yakaladık! Gelinin; boyun ve omuz detaylarını, estetiğini, ön plana çıkaran topuzlar; bahsettiğimiz sanatı tek başına tarif edebilecek sadelikte, hem de saç stilindeki o kadar detaya rağmen!

 

Gelin Saç Modelleri ve Aksesuarları

Uzun ve dalgalı saçlar; gelinlere ve düğün davetlilerine hem havai hem de doğal ve seksi bir görünüm kazandırıyor.

 

Alternatiflerden birisi de retro style! Saçlarında özensizliğe asla izin vermeyen kadınlar için en doğru seçim! Tabii ki, konumuz her ne kadar saç modelleri ve aksesuarlar olsa da; saç stilinizin doğru makyaj ve elbiseyle uyumlu olması gerektiğini de hatırlatalım!

 

ŞİMDİ İSE DÜNYADAN KEYİFLİ ÖNERİLERE BİRLİKTE BAKALIM

Gelin Saç Modelleri ve Aksesuarları

Marchesa

Şık bir düğün saçına sahip olmanın belki de en kolay yolu! Saçınızı doğal bir şekilde kurutarak, büklümler yapmak ve çiçeklerle süslemek. Bu kadar kolay!

 

Gelin Saç Modelleri ve Aksesuarları

Alison Williams

Farklı mücevherlerle donatılmış broşlar ve iğne tokalar, fotoğraflarda harika görünmenizi sağlayacak.

 

Gelin Saç Modelleri ve Aksesuarları

Francesco Cognamilio

Gelin saçı dendiğinde, aklımıza sadece uzun saçlar gelmemeli! Eğer yüzünüzün kısa saçlar için yaratılmış olduğunu düşünenlerdenseniz; merdiven-sıralı altın aksesuarlar ve klipler tam size göre.

 

Gelin Saç Modelleri ve Aksesuarları

Alexis Mabille

Belki de dalgalı saçlarınızı, mücevherli tacınızla; ön tarafta cool bir açıklık bırakarak süslemeniz bile yeterli olabilir.

 

Gelin Saç Modelleri ve Aksesuarları

Chanel Couture

Topuzlardan bahsetmişken bunu paylaşmadan edemedik. Klasik bir topuz yerine, saçın tümünü uzatarak bir “Chanel Stili” topuza ne dersiniz?

 

Gelin Saç Modelleri ve Aksesuarları

Christian Dior SS17

Önden bakıldığında canlı ve sade. Arkadan bakıldığında ise örgülü ve tüm hatlar ön planda. Tam bir “la Dior”!

 

Gelin Saç Modelleri ve Aksesuarları

Laure De Sagazan

Kır düğünleri için mükemmel bir seçim olabilir! Çiçekler yerine başaklar tercih edin. Country vurgusu için yeterli ve aynı zamanda şaşırtıcı da.

 

Gelin Saç Modelleri ve Aksesuarları

Monique L’Huiller

Bu da romantikler için! Merkezin dışında, büyük boyutlu çiçekler; hayal ettiğiniz romantik dokunuşa zarar vermeden cesaretinizi ve şıklığınızı ortaya koymanız için yeterli.

 

No Comments
Leave a Comment:

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz Boş